رنگ آکریلیک قیمت و نکاتی که باید به آن دقت کنید

رنگ آکریلیک قیمت ایده­ آل و کیفیت فوق العاده

وقتی رنگ­های ساختمانی مختلف را از جنبه ­های مختلف زیبایی، کارایی و دوام، کاربرد و قیمت مقایسه می­­کنید متوجه می­شوید که رنگ آکریلیک قیمت ایده­ ال و کیفیت فوق العاده را با هم دارد یعنی برخلاف سایر موارد که با افزایش کیفیت و مزیت قیمت نیز افزایش پیدا می­کند در مورد رنگ آکریلیک برعکس است مخصوصا که از گروه رنگ فرداد که در این زمینه کاملا تخصصی و حرفه­ای عمل می­کند خریداری نمایید. خرید رنگ آکریلیک ایرانی با توجه به شرایط کنونی مزایای بیشتری دارد.

برای دریافت اطلاعات کامل رنگ آکریلیک قیمت آن را در کنار سایر فاکتورها و عوامل تأثیرگذار باید قرار دهید چرا که با توجه به طیف گسترده­ای از فاکتورها، قیمت نهایی آن مشخص می­شود. تحت هیچ شرایطی به تبلیغات رنگ آکریلیک قیمت مقطوع و بسیار ارزان توجه نکنید چرا که همیشه می دانیم و شنیده ایم که هیچ ارزانی بی دلیل نیست ولی داشتن قیمت رقابتی و کیفیت تضمین و تأیید شده بحثی کاملا متفاوت است که گروه رنگ فرداد در این زمینه کاملا ثابت شده است و رضایت بالای مشتریان گواهی بر این ادعاست.

رنگ آکریلیک قیمت نوسانی را تجربه می­کند چون فاکتورهایی که قیمت آن را تعیین می­کنند متنوع و گسترده هستند و بدون اطلاع از این فاکتورها یقینا به مشکل برخواهید خورد و نخواهید توانست برآورد قیمتی شخصی خوبی داشته باشید. اکنون قبل از اینکه به بررسی فاکتورهای تأثیرگذار بر قیمت رنگ آکریلیک بپردازیم به برخی از مهم­ترین کاربردها و مزایای این نوع رنگ صنعتی و ساختمانی اشاره خواهیم داشت تا با دلایل انتخاب این نوع رنگ آشنا شوید.

رنگ آکریلیک قیمت ایده­ آل و مقرون به صرفه

رنگ آکریلیک قیمت مناسب و کاربرد وسیع را با هم در اختیار دارد

برخلاف باور عموم که تصور می­کنند رنگ آکریلیک هنوز تنها در صنعت خودروسازی کاربرد دارد، به دلیل استفاده از تکنولوژی­های ساخت پیشرفته و متدهای روز دنیا در تولید این نوع رنگ­ها، کاربردهای زیادی برای آن تعیین شده که عبارتند از:

 • 1. رنگ آکریلیک مختص نقاشی روی بوم
 • 2. جهت استفاده در نقاشی بر روی شیشه و سفال
 • 3. برای نقاشی کردن بر روی پارچه که از رنگ آکریلیک نیز می­توان استفاده کرد
 • 4. رنگ آمیزی جدول­های خیابانی و بلوارهای شهری
 • 5. ساختمان سازی در شهرهای مرطوب و خشک
 • 6. استفاده بر روی سطوح از جنس بتن، فلز، گچ، آهن، آجر، چوب و غیره که از رنگ مخصوص و فرمولاسیون طراحی شده برای آن باید استفاده کرد

رنگ آکریلیک قیمت متفاوتی بسته به این کاربردها تحت عنوان کلی نوع مصرف داشته و در نتیجه از جمله فاکتورهای تعیین کننده قیمت خرید و فروش محسوب می­شود لذا از تفاوت قیمت­ها که البته چندان زیاد نیست متعجب نشوید. ضمنا توجه داشته باشید که جدا کردن رنگ آکریلیک بسته به نوع کاربرد اصلا هدف درآمدزایی ندارد بلکه برای افزایش کیفیت کار و دوام و ماندگاری رنگ آکریلیک بر روی این سطوح فرمولاسیون و درصد ترکیب مجزا و مخصوص تعیین شده و به همین دلیل رنگ آکریلیک قیمت متفاوتی برای هر یک دارد.

دومین فاکتور کلی که سبب می­شود رنگ آکریلیک قیمت متفاوتی نسبت به سایر رنگ­ها داشته باشد، ویژگی­های آن است و به همین دلیل اطلاع از این قیمت­ها کار شما را راحت­تر خواهد کرد. از جمله این ویژگی­ها می­توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • 1. عدم نیاز به حلال آلی: رنگ آکریلیک قیمت پایین­تری در خرید و هم موارد جانبی دارد که یکی از آنها عدم نیاز به خرید حلال آلی است تا بتوانید آن را حل کنید چون حلال آن آب است در صورتی که در رنگ روغنی نیاز خواهید داشت. ضمنا همین عامل سبب می­شود که استفاده از رنگ روغنی بر روی سطوح با بوی زیادی همراه باشد.
 • 2. امکان شستشو: هنگام استفاده از رنگ آکریلیک فقط نباید سطح زیرین آن مرطوب باشد در غیر این صورت سطح رویی قابل مشاهده آن کاملا به رطوبت و آب نفوذناپذیر است و هیچ خلل و فرجی در ساختار آن وجود ندارد لذا اگر یک لیوان پر آب را بر روی دیوار بریزید حتی قطره­ای از آن جذب سطح نخواهد شد و همین عامل سبب می­شود رنگ آکریلیک بیشتری نسبت به رنگ پلاستیک داشته باشد.
 • 3. پوشش دهی سطوح: به هر میزان که رنگ مصرفی پوشش دهی بهتر و بیشتری داشته باشد به ازای هر متر مربع مقدار کمتری از آن را مصرف خواهید کرد به نحوی که تقریبا به ازای هر 5 متر مربع 1 کیلوگرم رنگ نیاز دارید
 • 4. تنوع رنگ: رنگ آکریلیک را نه تنها می­توان با هر رنگ مادری ترکیب کرد تا تنوع رنگ بالایی داشته باشد بلکه انواع مختلفی نیز برای زیبایی آن تعیین شده مانند مات، نیمه براق و براق که البته نوع مختص نما نیز فرمولاسیون خاص خود را دارد تا در برابر تغییرات دمایی و اشعه خورشید مقاوم باشد.
 • 5. طول عمر زیاد: اگر به دنبال رنگی محکم و بادوام هستید قطعا رنگ آکریلیک گزینه­ی عالی است. رنگ آکریلیک قیمت ایده­آلی دارد چون واقعا سهم آن از این همه پیشرفت و تکنولوژی و مزایا بسیار کم است و خرید چنین رنگی حتی با وجود هزینه کردن، در مقایسه با سایر رنگ­های رایج سود خالص است. بقدری رنگ آکریلیک محکم است که به راحتی دچار خراش و سایش نمی­شود و ریختن مواد رنگی و غیره که به مرور پاک نشدن آنها سبب از بین رفتن یکپارچگی ساختاری و زشت شدن سطوح می­شود نیز جای نگرانی نداشته و به راحتی پاک می­شود
رنگ آکریلیک قیمت
رنگ آکریلیک قیمت بسیار متفاوتی با توجه به کاربردها و ویژگی­های تولیدی دارد

رنگ آکریلیک قیمت نوسانی با این عوامل مهم دارد

برخی از عوامل و فاکتورها هستند که از قدرت شما در خارج است و بواسطه آنها رنگ آکریلیک قیمت متفاوت و غیر ثابتی دارد اما اطلاع از آنها یقینا تجربه خرید بهتری را رقم خواهد زد:

 • 1. مواد اولیه مرغوب: رنگ آکریلیک به هیچ وجه نباید بوی تندی داشته باشد در غیر این صورت حلال زایلن را برای پر کردن حجم در آن بکار برده­اند که علاوه بر بودار شدن رنگ، باعث افت کیفیت نیز می­شود. لذا هنگام خرید از فروشنده معتبر خریداری کنید و یا اینکه از فروشنده بخواهید اگر رنگ باز شده و آماده دارد آن را برای تست در اختیار شما بگذارد. البته در خرید عمده می­توانید مستقیما از درب کارخانه نیز خریداری کنید و یا اینکه از وب سایت شرکت تولید کننده سفارش خود را ثبت کنید تا با حذف افراد واسطه از کیفیت رنگ و اصل بودن آن مطمئن باشید.
 • 2. نوع بسته بندی: برحسب میزان مصرف شما و حمل و نقل راحت­تر و همچنین کاهش هزینه­های بسته بندی که سبب می­شود رنگ آکریلیک قیمت متغیری داشته باشد، انواع بسته بندی نظیر گالنی، دبه، کوارت و حلب برای آن در نظر گرفته شده است.
 • 3. نوع جنس: یقینا بین نوع مات، نیمه براق و براق تفاوت قیمت وجود دارد که رنگ آکریلیک قیمت متغیری برحسب انتخاب شما خواهد داشت اما توجه داشته باشید که هیچ تفاوت کیفیتی بجز زیبایی ظاهری ندارند.
 • 4. نوع شرکت تولیدی: هر شرکت بسته به عوامل دیگری نظیر مواد اولیه و حوزه فعالیت برای رنگ آکریلیک قیمت متفاوتی در نظر گرفته است که در این بین برندهای خارجی به دلیل وارداتی بودن بسیار گران­تر هستند اما نمونه­های داخلی نیز از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و چندان شما را توصیه به خرید برند خارجی نمی­کنیم.
 • 5. نوسانات ارزی: در سال 99 قیمت رنگ­های ساختمانی با افزایشی بین 15 تا 25% مواجه شدند که نرخ رنگ آکریلیک قیمت افزایشی نیز تجربه کرد.
 • 6. خرید عمده و خرد: رنگ آکریلیک قیمت متفاوتی در خرید عمده و خرد خواهد داشت به نحوی که در خرید عمده یقینا مشمول تخفیف­های ویژه خواهید شد و همین عامل سبب می­شود که برای شما مقرون به صرفه­تر باشد. اما در هر صورت توصیه می­کنیم یا از فروشگاه­های معتبر خرید کنید و یا خرید خود را از سایت شرکت تولید کننده انجام دهید که با این کار هم نسبت به کیفیت رنگ خریداری شده مطمئن باشید و هم در خرید رنگ آکریلیک قیمت کمتری برای شما محاسبه شود.

گروه رنگ فرداد از جمله شرکت­ها و گروه­های فعال در زمینه عرضه و فروش رنگ­های ساختمانی از جمله رنگ آکریلیک است که تمامی محصولات خود را با ضمانت کیفیت و مرغوبیت خدمت شما مشتریان عزیز ارائه می­دهد. در خرید رنگ آکریلیک قیمت بسیار پایین­تری را با گروه رنگ فرداد تجربه کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش محصولات با ما در ارتباط باشید:

شماره تماس: 09129723451

اینستاگرام: fardad_paint

شماره واتساپ: 09129723451

ایمیل: fardad.paint@gmail.com

رنگ آکریلیک قیمت
رنگ آکریلیک قیمت متفاوتی در خرید عمده و خرد دارد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما