کاهگل مدرن

کاهگل مدرن ملاتی از مواد پوششی با مقاومت زیاد

از زمان قدیم در بسیاری از شهر های ایران ملاتی به نام کاهگل برای پوشش ساختمان ها استفاده می شده است. کاهگل ها  دارای نمای ظاهری زیبایی بود و حتی امروزه در بسیاری از بافت های قدیمی به صورت تخریب شده به چشم می خورد. کاهگل مدرن چند سالی است که وارد بازار شده است. شاید افراد زیادی  با شنیدن نام کاهگل مدرن به شباهت های این دو کاهگل  فکر کنند. مسئله مهمی که در رابطه با کاهگل های سنتی وجود دارد دوام کم آنها در برابر آب و هوا، رطوبت و حرارت می باشد حتی اشعه های خورشید نیز بعد از مدتی موجب تخریب و سست شدن کاهگل های سنتی می شوند.

کاهگل مدرن  بافت  محکم و غیر قابل نفوذی دارد. این ماده به عنوان عایق محکمی می باشد و در برابر رطوبت نیز غیر قابل نفوذ است به همین دلیل برای سال های بسیار طولانی در هر شرایطی باقی می ماند. کاهگل مدرن برای بخش هایی از بافت  قدیمی که دارای کاهگل سنتی می باشد و دچار خرابی و ریزش شده مورد استفاده قرار می گیرد تا بازسازی شود. کاهگل مدرن پوشش بسیار سختی را برروی بافت ایجاد می کند و  دیگر نیازی به احیای  مداوم نخواهد بود. شباهت ظاهری این کاهگل مصنوعی  به نوع سنتی  باعث افزایش مشتریان آن و جایگزینی این ماده در بافت های قدیمی است.

بیشتر بخوانید : فروش کاهگل نانو بندرعباس

خرید کاهگل مدرن
خرید کاهگل مدرن

چگونه کاهگل مدرن  اجرا می شود؟

نوع ترکیب کاهگل مدرن به صورتی است که به سرعت آماده می گردد و هیچگونه آلودگی به همراه ندارد و فردی که با آن کار می کند از نظر سلامت دچار آسیب نخواهد شد. کاهگل سنتی  در هنگام آماده شدن و اجرا بر روی ساختمان دارای گرد غبار بسیار زیادی بود و کثیف کاری  بسیار زیادی در محیط ایجاد می شد. کاهگل مدرن به صورت خمیری شکل است و با ابزاری مانند ماله و با روش ساده ای بر روی دیوار کشیده می شود و چون خمیر دارای غلظت مناسبی است  لایه ضخیمی را ایجاد می کند. استفاده از این  ماده بسیار ساده است و در مدت زمان کوتاهی این کار انجام می شود. و برای مدت زمان طولانی نیاز به بازسازی نخواهد داشت. روش استفاده از کاهگل مدرن  توسط تولید کننده آن توضیح داده می شود و در زمان خرید باید  به آن توجه نمایید و یا  سوال های مورد نیاز را از فروشنده بپرسید.

بیشتر بخوانید : فروش کاهگل اهواز نانو قابل شستشو

فروش کاهگل مدرن
فروش کاهگل مدرن

ویژگی های کاهگل مدرن چیست؟

این محصول دارای ویژگی هایی است که آن را در مدت زمان کوتاهی شناخته شده کرده و بسیار پرفروش می باشد. از مهمترین علت های جایگزینی این محصول با کاهگل سنتی مقاومت در برابر رطوبت است  در واقع  ضد آب و قابل شستشو می باشد. در نمای بیرونی و داخلی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد و در صورت آلوده شدن به راحتی با آب شستشو داده می شود. بافت ضخیمی دارد و تمام ناهمواری های دیوارها را پر می کند.

کاهگل مدرن در برابر اشعه های مضر خورشید مقاوم است و دچار آسیب نمی شود. مواد تشکیل دهنده آن آسیبی به محیط زیست وارد نمی کند. اجرای این ماده بسیار ساده است و نیاز به ابزار پیچیده ای ندارد. فردی با کمترین مهارت می تواند لایه ای از این محصول را بر روی دیوار بزند. رنگ های متنوعی دارد و برای افرادی که از این محصول برای دکور استفاده می کنند،  مناسب می باشد. این ماده چسبندگی بالایی دارد و دیوار ها به خوبی اتصال پیدا می کند.

خرید آن بسیار ساده و در دسترس است و با روش های مختلفی می توان کاهگل مدرن را  خریداری کرد. این کاهگل نسبت به مزیت های فراوانی که دارد، دارای قیمت بسیار ارزانی می باشد.

بیشتر بخوانید : خرید کاهگل ضدآب تهران 

قیمت کاهگل مدرن
قیمت کاهگل مدرن

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش محصولات با ما در ارتباط باشید:

شماره تماس: 09129723451

اینستاگرام: fardad_paint

شماره واتساپ: 09129723451

ایمیل: fardad.paint@gmail.com

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما