خرید رنگ استخری ضد آب

رنگ استخری چیست؟

اگر قصد خرید رنگ استخری را دارید و می خواهید آن را تهیه نمایید باید بدانید این رنگ چیست و از چه موادی تشکیل شده و دارای چه ویژگی هایی می باشد، پاسخ پرسش ها را در ادامه مطالب خواهید خواند. اگر دقت کرده باشید تقریباً همه استخر ها دارای رنگ آبی در کف خود می باشند. شاید به این نکته توجه کرده باشید که چرا اکثر آپارتمان و برج ها، در داخل آپارتمان و یا در واحد های جداگانه، دارای استخر، سونا، جکوزی و … هستند در صورتی که رطوبت هیچ آسیبی به اطراف این مناطق نرسانده است. خرید یکی از محصولات بسیار مطلوب در این زمینه، رنگ استخری می باشد که تقریبا امروزه در همه استخر ها از آن استفاده می شود. خرید رنگ استخری علاوه بر ایجاد زیبایی در استخرها، سونا، جکوزی و غیره می ‌تواند به نوعی به عنوان عایق نیز استفاده شود. این عایق آبی رنگ باعث می شود هیچ گونه رطوبتی از دیوار های استخر ها به بیرون نفوذ نکند و در نتیجه برای ساختمان ها این استخر ها نمی تواند خطر ساز باشد. البته باید گفت این رنگ ها فقط به رنگ آبی نمی باشند و می توان رنگ های آبی در طیف های متنوعی را برای مکان های مختلفی در نظر گرفت و همچنین رنگ سفید هم می ‌تواند برای مکان های مختلفی استفاده شود. اگر بخواهیم در مورد رنگ استخری به طور تخصصی تری صحبت کنیم باید بگوییم این رنگ ها جزء رنگ هایی هستند که بر پایه رزین اکریلیک ساخته شده اند که خود این رنگ ها بر پایه آب هستند و می توانند هر ناحیه ای را آب بندی نمایند. منظور از آب بندی، پر کردن هر ترکی که روی دیوار و یا مناطق مختلف از زمین است، می باشد و این خاصیت آب بندی کردن می ‌تواند یک پوشش کاملاً یکپارچه را برای ایزوله کردن هر سطحی ایجاد کرده و باعث شود این مناطق بتوانند به طور دائم در کنار آب قرار گرفته و باعث شوند از این محیط های ایزوله، آب به هیچ وجه به بیرون نفوذ نکند.

فروش رنگ استخری
فروش رنگ استخری

 

ویژگی های رنگ استخری

این رنگ دارای خاصیت چسبندگی بسیار بالا و همچنین انعطاف پذیری زیادی خواهد داشت که می تواند در برابر هر گونه محلول های مختلف شیمیایی و هر گونه ماده ای که به آب اضافه می شود، مقاومت کرده و هیچ گونه تغییری نکند. می توان گفت این عایق های  استخری آبی و سفید رنگ در برابر رطوبت مقاومت می کند زیرا بر پایه نانو ساخته شده‌ا ند و به همین دلیل هیچ مولکولی از آب نمی تواند از آن ها عبور نماید. این عایق دارای خاصیتی می باشد که هرگونه ماده ای در آب روی آن تاثیر نکرده و به همین دلیل هیچ گونه آسیبی نخواهد دید و همچنین می ‌توان گفت این عایق در داخل آب هیچ ماده ‌ای از خود آزاد نکرده و در نتیجه با اطمینان خاطر کامل باید گفت این ماده کاملاً غیر رسمی است و علاوه بر غیر سمی بودن قابل اشتعال نیز نیست و در برابر شعله کاملا پایدار و مقاوم است. همچنین با ماندگاری آب در داخل استخر، سونا، جکوزی و غیره هیچ گونه قارچ و جلبک و میکروارگانیسم های دیگری روی آن رشد نخواهد کرد و همچنین باید گفت این ماده بدون بو می باشد و در زمان شنا هیچ مشکلی به وجود نخواهد آمد. از ویژگی های دیگر این رنگ ها این است که می توان آن را روی هر سطوحی شامل سرامیک، سیمان، کاشی، سنگ، پلاستیک و هر چیز دیگری کار کرده و مطمئن بود که هیچ گونه رطوبتی از آن عبور نخواهد کرد. زیرا این رنگ‌ ها پوشش هایی هستند که دارای ذرات بسیار ریز نانومتری می باشند، در نتیجه مولکول های آب قادر به عبور از آن نخواهند بود. این رنگ ها همچنین روش استفاده بسیار آسان و راحتی دارند و هر کسی می ‌تواند به راحتی آن را روی سطوح مختلف کار کند. رنگ استخری همانطور که گفته شد قابلیت انعطاف پذیری بسیار بالایی دارند و به راحتی به دلیل جنس لاستیکی خود می تواند به راحتی کش آمده و به همین دلیل هیچ گاه روی سطوح مختلف پوسته پوسته نخواهند شد و همچنین شکسته نیز نمی شود.

رنگ استخری ضد آب
رنگ استخری ضد آب

 

سایر خصوصیات رنگ استخری

رنگ های استخری ها علاوه بر این که می توانند سطحی را رنگ آمیزی کرده و به زیبایی آن بیفزایند، باعث می‌شوند سطح مورد نظر کاملا از نظر مقاومت در برابر آب، آب بندی شود. این رنگ استخری به دلیل انعطاف پذیری بسیار بالایی که دارد می ‌تواند در برابر ضربه های مختلفی که به آن وارد می ‌شود نهایت مقاومت را به عمل آورده و هیچ آسیبی نبیند. همانطور که گفته شد این عایق های رطوبتی را می توان روی سطوح مختلف به کار برده و از نشت آب و یا رطوبت جلوگیری کرد. ویژگی های بسیار مطلوبی که این رنگ ها دارند باعث شده است که از آن ها در سازه های هیدرولیکی و مکان هایی که با آب سروکار دارند بسیار استفاده شود.

از این ویژگی ها می توان به قیمت بسیار مناسب آن ها اشاره کرد، زیرا این  رنگ استخری نسبت به مصالح ساختمانی دیگری که می تواند این گونه محیط ‌ها را عایق کند بسیار پایین تر بوده و همچنین هزینه ترمیم و تعمیر آن ها بسیار پایین تر می باشد. ضمن این که می ‌توان با سرعت بسیار بالایی آن ها را استفاده نموده و با کمترین تخصصی در این زمینه هر کسی می‌ تواند این کار را انجام دهد. همچنین ویژگی دیگر آن ها خشک شدن بسیار سریع است که باعث می‌شود بعد از کار به سرعت خشک شده و آسیب پذیری آن نیز پایین تر خواهد آمد. زیرا رنگ ها هنگامی که هنوز خشک نشده اند بسیار آسیب پذیری بالایی دارند و ممکن است با برخورد با چیزی خراش و یا آسیب دیده و نتوانند کارایی خود را انجام دهند، ولی باید گفت رنگ استخری اینگونه نیست.

از خصوصیات بسیار مطلوبی که باعث شده است این رنگ ها توسط هر فردی خرید و به راحتی استفاده شود این است که این رنگ کاملاً بر پایه آب می باشد و هیچ گونه آسیبی به محیط زیست نخواهد رساند و به همین دلیل است که از این رنگ ها برای مناطقی که به پرورش آبزیان می‌ پردازند به راحتی استفاده می نمایند. زیرا این گونه رنگ ها هیچ گونه آسیبی به آبزیان نخواهد رساند.

رنگ استخری خرید
رنگ استخری خرید

مزایای خرید رنگ استخری

از مزایای این رنگ ها این است که می توان آن را روی استخر های کهنه و یا استخرهای نوساز استفاده نمود و حتی می توان به نوعی استخرهای کهنه را بازسازی کرد. این رنگ ها با چسبندگی بسیار بالایی که دارند می توانند هم به صورت افقی و هم به صورت عمودی روی انواع سطوح بچسبند. همچنین می توان به علت مقاومت این رنگ ها در برابر هر گونه تغییرات ناشی از دمای هوا، مانند انبساط و انقباض هوا مقاومت کرده و هیچ گونه تغییری در آن ایجاد نشود. به همین دلیل است که استخر هایی که در حیاط های منازل استفاده می شود، رنگ استخری بر کف و دیواره استخر ها مشاهده خواهد شد. همچنین باید گفت نور خورشید که دارای اشعه یو وی می باشد کمترین اثر را به این رنگ ها خواهد گذاشت. زیرا آن ها مقاومت بسیار بالایی داشته و در برابر این شرایط کاملا پایدار می باشند.

 

از مزایای بسیار مهم دیگر مقاومت این رنگ ها در برابر تغییرات دمایی است و در نتیجه آن ها می‌ توانند از درجه های منفی ۳۰ تا درجه ۲۰۰ را تحمل کرده و کاملاً ساختار خود را حفظ نمایند و باید گفت به طور کلی رنگ های استخری دارای طول عمر بسیار بالایی می باشند و همین ویژگی باعث شده است آن ها نسبت به مصالح ساختمانی دیگری که در سال‌ های گذشته برای این گونه مناطق استفاده می شد، بیشتر استفاده شوند. سایر مصالح ساختمانی در برابر ضربات و یا گرما و سرمای هوا می توانند آسیب پذیری زیادی داشته باشند، در صورتی که این رنگ ها این چنین نیستند و در برابر هر گونه شرایطی حداکثر مقاومت را از خود نشان خواهند داد. زیرا در ساخت آن ها شرایطی برقرار شده است که باعث می شود مقاومت آن ها به مراتب بسیار بالا برود. از کاربرد هایی که می توان در خرید رنگ استخری نام برد این است که می توان آن ها را در استخر، سونا، جکوزی،  منابع کوچک و بزرگ آبی، پرورش آبزیان و همچنین مناطق دیگر که به نوعی با آب به صورت مستقیم ارتباط دارند استفاده نمود.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش محصولات با ما در ارتباط باشید:

شماره تماس: 09129723451

اینستاگرام: fardad_paint

شماره واتساپ: 09129723451

ایمیل: fardad.paint@gmail.com

رنگ استخری نانو
رنگ استخری نانو
2

  1. سلام آیا رنگ که شما دارید رامیشود روی رنگ معمولی که از قبل بوده استفاده کرد؟

    • سلام بزرگوار وقتتون بخیر

      بهتر است ابتدا از مواد زیر کار مثل پرایمر استفاده شود و سطح زیر کار نیز با سنباده کاملا صیقلی شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما